BLOOMINGVILLE Mack væghylde

Bedste pris
Stabil pris
899kr
1.299 krSPAR 31%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Mack væghylde fra Bloomingville kombinerer holdbart metal med et stilrent, sort finish. Den kvadratiske form med rene linjer passer perfekt ind i moderne rumindretning og giver mulighed for kreativ opbevaring.

BLOOMINGVILLE Mack væghylde koster lige nu 899 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 900 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (01. maj 2026) og 900 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Mack
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Mack Hylde Til Væg Sort
900 kr
+ 40 kr fragt
Total: 940 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Mack væghylde, kvadratisk sort metal
1.039 kr
+ fri fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Mack Hylde, Sort, Metal, 71x71cm
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Mack Hylde, Sort, Metal, L71xH71xW18 cm
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Væghylder og smalle hylder