Bloomingville Lea Reol

Bedste pris
Stabil pris
539kr
1.410 krSPAR 62%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

Bloomingville Lea Reol er en elegant opbevaringsløsning, der kombinerer sort metal og naturligt paulowniatræ. Med seks rummelige hylder passer den perfekt ind i det moderne nordiske hjem og tilbyder både æstetik og funktionalitet.

Bloomingville Lea Reol koster lige nu 539 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 539 kr (17. april 2026) og 539 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 539 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Lea Hylde, Natur, Kejsertræ, L65xH177xW17 cm
539 kr
+ fri fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Lea Hylde, Natur, Kejsertræ, 65x177x17cm
539 kr
+ 49 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville 27404475 shelve
547 kr
+ 206 kr fragt
Total: 753 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Lea reol natur/sort paulowniatræ/metal, m. 6 hylder
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Lea Hylde Til Væg Natur
1.410 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.450 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Væghylder og smalle hylder