Bloomingville Jaime Vægdekoration

Bedste pris
Faldet 4.4%
612kr
899 krSPAR 32%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Bloomingville Jaime Vægdekoration er en elegant vægpynt lavet af bambus, i naturlige farver med røde, grønne og orange nuancer. Med sit kunstneriske design er den perfekt til at tilføje et strejf af natur og varme til stuen, entréen eller soveværelset.

Bloomingville Jaime Vægdekoration koster lige nu 612 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 640 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 612 kr (22. juli 2026) og 640 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 612 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Jaime
612 kr
+ 39 kr fragt
Total: 651 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Vifte Jaime Vægdekoration Gul
640 kr
+ 40 kr fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Jaime Vægdekoration, Bambus, L160xH110 cm, Gul
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Jaime Vægdekoration, Gul, Bambus, 160x110cm
749 kr
+ 49 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Jaime vægdekoration gul bambus
829 kr
+ fri fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Mostersskur.dk favicon
Mostersskur.dk
Vægdekoration Jaime vifte af bambus m/ farver Bloomingville L: 160
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.4%

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Vifter