BLOOMINGVILLE Jaime Vægdekoration

Tilføj et strejf af elegance til dit hjem med BLOOMINGVILLE Jaime vægdekoration. Fremstillet af sort bambus, denne kunstneriske vægpryd måler 145x72 cm og skaber en sofistikeret atmosfære i ethvert rum.

BLOOMINGVILLE Jaime Vægdekoration koster lige nu 672 kr. En stigning på 7,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 625 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 625 kr (21. april 2026) og 680 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 672 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Jaime Wall Decoration 145x72 cm Black Karagumoy
672 kr
+ 39 kr fragt
Total: 711 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Vifte Jaime Vægdekoration Sort
680 kr
+ 40 kr fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Jaime Vægdekoration, Karagumoy, L145xH110 cm, Sort
680 kr
+ fri fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Jaime Væg Dekoration, Sort, Bambus, L145xH72 cm
769 kr
+ fri fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Jaime Vægdekoration, Sort, Karagumoy, 145x110cm
799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Mostersskur.dk favicon
Mostersskur.dk
Vægdekoration Jaime vifte af bambus sort, Karagumoy Bloomingville L: 145
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Vifter