Bloomingville Hampton Sofabord

Hampton Sofabord fra Bloomingville kombinerer naturlig skønhed og funktionalitet. Med en bordplade af akacietræ og sorte metalben er det ideelt til terrassen. Det er nemt at vedligeholde og kan rengøres med lunkent vand og sæbe.

Bloomingville Hampton Sofabord koster lige nu 1.269 kr. En stigning på 8,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.169 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.169 kr (18. juni 2026) og 1.269 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.269 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE HAMPTON SOFABORD BRUN 90
1.269 kr
Total: 1.269 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Hampton
1.328 kr
+ fri fragt
Total: 1.328 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Hampton udendørs sofabord, rektangulær brun akacietræ og sort metal
1.579 kr
+ fri fragt
Total: 1.579 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Hampton Sofabord Brun
1.770 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.810 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Hampton Bord, Brun, Akacie L90 cm
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Hampton Sofabord, Brun, Akacie, L90xH45xW60 cm
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Haveborde