Bloomingville Hampton Sofa

Bloomingville Hampton Sofa er perfekt til udendørs afslapning. Kombinationen af akacietræ, sort flettet snor og lette hynder giver et stilfuldt og moderne look. Den lette konstruktion gør det nemt at flytte sofaen rundt på terrassen eller i haven.

Bloomingville Hampton Sofa koster lige nu 2.800 kr. En stigning på 18,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.372 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.372 kr (22. maj 2026) og 2.800 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.800 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Hampton Sofa Sort
2.800 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Hampton
2.840 kr
+ fri fragt
Total: 2.840 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Hampton Sofa, Sort, Metal L125 cm
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE HAMPTON SOFA METAL 125
3.359 kr
Total: 3.359 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Hampton Sofa, Sort, Metal, L125xH76xW68 cm
4.229 kr
+ fri fragt
Total: 4.229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Hampton havesofa, m. armlæn og hynder akacietræ og sort flettet snor/metal
4.279 kr
+ fri fragt
Total: 4.279 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Udendørs sofaer
materiale: Metal