Bloomingville Hampton loungestol

Bedste pris
Stabil pris
2.018kr
2.999 krSPAR 33%
hos Rikki Tikki Shop
På lagerFri fragtLaveste

Hampton Loungestolen fra Bloomingville forener enkelthed med elegance. Lavet af akacietræ og sort metal med flettet snor og lyse hynder, passer den perfekt til enhver terrasse. Dens lette konstruktion gør den nem at omrokere efter behov.

Bloomingville Hampton loungestol koster lige nu 2.018 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.029 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.018 kr (21. maj 2026) og 2.029 kr (03. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.018 kr hos Rikki Tikki Shop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Hampton Loungestol, Sort, Metal, L65xH76xW68 cm
2.018 kr
+ fri fragt
Total: 2.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Hampton udendørs loungestol, m. armlæn, hynder akacietræ og sort flettet snor/metal
2.029 kr
+ fri fragt
Total: 2.029 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE HAMPTON LOUNGESTOL 65
2.300 kr
Total: 2.300 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Hampton Loungestol Metal Sort 76x65 cm 2 stk
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Havemøbler