Bloomingville Fine rullebord

Bloomingville Fine rullebord kombinerer elegance og funktionalitet. Med klart hærdet glas og en spejlglas hylde, er dette bord perfekt til servering eller display. Det robuste guldfarvede jernstel med hjul gør det let at flytte rundt, ideel til både servering og opbevaring.

Bloomingville Fine rullebord koster lige nu 1.450 kr. En stigning på 11,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.306 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.306 kr (16. juli 2026) og 1.467 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.450 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Fine
1.450 kr
+ fri fragt
Total: 1.450 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Fenomen.dk favicon
Fenomen.dk
Bar bord glas og guld
1.467 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.506 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Fine rullebord klar/guld glas/jern, m. hylde i spejlglas og hjul
1.689 kr
+ fri fragt
Total: 1.689 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country" => "DK", "g:price" => &quo
Køb nu
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Fine Barbord, Guld, Glas
1.689 kr
+ 19 kr fragt
Total: 1.708 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Fine Barbord På Hjul Guld
1.880 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.920 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE FINE BARBORD GULD 86
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Fine Barbord, Guld, Glas, L86xH81xW46 cm
2.099 kr
+ fri fragt
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.1%

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Køkken- og spisestueborde