Bloomingville Fabiola Bordlampe

5.0 (2 anmeldelser)
Bloomingville Fabiola Bordlampe
Bedste pris
Stabil pris
839kr
997 krSPAR 16%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Fabiola Bordlampen fra Bloomingville bringer et strejf af elegance til dit hjem. Med en base af blåt glas i en bølget, organisk form og en enkel hvid lampeskærm, passer lampen perfekt som både dekorativt element og praktisk belysning i ethvert rum.

Bloomingville Fabiola Bordlampe koster lige nu 839 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 840 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 839 kr (22. juli 2026) og 840 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 839 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Fabiola
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Fabiola Bordlampe Med Skærm Blå
840 kr
+ 40 kr fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Mostersskur.dk favicon
Mostersskur.dk
Bordlampe Fabiola blå m/ naturfarvet skærm Bloomingville
959 kr
+ fri fragt
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ByHornsleth.dk favicon
ByHornsleth.dk
Fabiola Bordlampe i glas - blå
997 kr
+ fri fragt
Total: 997 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 Hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Fabiola Bordlampe, Blå, Glas, D24xH51 cm
997 kr
+ fri fragt
Total: 997 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Lamper