Bloomingville Elit Kurv Natur Mendong Græs

Bedste pris
Stabil pris
470kr
799 krSPAR 41%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

Bloomingville Elit Kurve er et smukt sæt af to håndlavede kurve i naturfarvet mendong græs. De findes i forskellige størrelser og er ideelle til både dekoration og opbevaring udendørs, såsom på altanen eller terrassen.

Bloomingville Elit Kurv Natur Mendong Græs koster lige nu 470 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 470 kr (16. april 2026) og 470 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 470 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Elit Kurv I Flet Natur
470 kr
+ 40 kr fragt
Total: 510 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Elit
471 kr
+ 39 kr fragt
Total: 510 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Elit kurv natur mendong græs
769 kr
+ fri fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE ELIT KURV MENDONGGRÆS NATUR 37
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Elit Kurv, Natur, Mendong Grass
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Elit Kurv, Natur, Mendong Grass sæt 2 stk.
799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Hjem og have