Bloomingville Cortone Spisebordsstol

Bedste pris
Stabil pris
1.749kr
2.599 krSPAR 33%
hos Hoejgaardbrugskunst.dk
På lagerFri fragtLaveste

Oplev komfort med Bloomingville Cortone spisebordsstol. Denne stol er polstret i slidstærk grå polyester og har en lav ryg, perfekt til både spisebord og lounge. De sorte metalben giver et moderne udtryk, der passer ind i enhver indretning.

Bloomingville Cortone Spisebordsstol koster lige nu 1.749 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.749 kr (16. april 2026) og 1.749 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.749 kr hos Hoejgaardbrugskunst.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Hoejgaardbrugskunst.dk favicon
Hoejgaardbrugskunst.dk
BLOOMINGVILLE CORTONE SPISEBORDSSTOL GRÅ 76
1.749 kr
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 3-14 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Cortone
1.795 kr
+ fri fragt
Total: 1.795 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Cortone Spisebordsstol Med Armlæn Grå
2.220 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.260 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Cortone spisebordsstol, m. armlæn grå polyester og sort metal
2.229 kr
+ fri fragt
Total: 2.229 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Cortone Spisebordsstol 1 stk., Grå, Polyester
2.499 kr
+ fri fragt
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Cortone Spisebordsstol, Grå, Polyester, L60xH76xW63 cm
2.599 kr
+ fri fragt
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Køkken- og spisestuestole