Bloomingville Bea Bordservice Sæt

Bloomingville Bea Bordservice Sæt er lavet i naturfarvet stentøj og inkluderer otte tallerkner i forskellige størrelser samt fire skåle. Det håndmalede blomstermotiv tilføjer et yndefuldt touch, der passer både til hverdag og særlige anledninger. Det krakelerede design giver et tidløst look til din borddækning.

Bloomingville Bea Bordservice Sæt koster lige nu 1.255 kr. En stigning på 20,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.039 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.039 kr (24. april 2026) og 1.255 kr (30. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.255 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville 82060574 tableware set
1.255 kr
+ fri fragt
Total: 1.255 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Bea Servicesæt Til 4 Natur
1.340 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.380 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Bea Bordservice Sæt, Natur, Stentøj 4 x 3 Stk
1.399 kr
+ 19 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Bea service sæt, 2x4 tallerkner og 4 skåle natur stentøj med mønster
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Bea Bordservice Sæt, Natur, Stentøj, B:D11,5xH6,5/P:D21xH2/P:D27,5xH3, Set of 4x3 Items
1.749 kr
+ fri fragt
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Spisestel sæt