Bloomingville Abisha

Bedste pris
Stabil pris
810kr
1.399 krSPAR 42%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

Bloomingville Abisha urtepotteskjulere er lavet af sort metal med en elegant banket overflade, der bringer et moderne præg til din have. Fås som sæt med tre forskellige størrelser, der giver fleksibilitet og stil til enhver udendørs indretning.

Bloomingville Abisha koster lige nu 810 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 810 kr (17. april 2026) og 810 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 810 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bloomingville Abisha Krukke Sort
810 kr
+ 40 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bloomingville Abisha
811 kr
+ 39 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
BLOOMINGVILLE Abisha urtepotteskjuler, rund sort jern
1.179 kr
+ fri fragt
Total: 1.179 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Bloomingville Abisha Urtepotteskjuler, Sort, Jern sæt 3 stk.
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Bloomingville Abisha Urtepotteskjuler, Sort, Metal
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bloomingville
Kategori: Plantekrukker