Bleva Lagerreol V06 Følgesektion 2100x1000x400 mm

Bedste pris
Stabil pris
1.345kr
1.990 krSPAR 32%
hos Officely.dk
På lagerFri fragtLaveste

Bleva Lagerreol V06 Følgesektion er en stållagerreol med åben gavlkonstruktion, som giver let adgang til opbevarede varer. Reolen er velegnet til både kommercielle og private opbevaringsbehov. Følgesektionen leveres komplet med 2 stolper med fodplade, 2 tværplader, 2 rygkryds og 5 galvaniserede hylder med hyldekroge. Ideel til effektiv organisering og arkivering.

Bleva Lagerreol V06 Følgesektion 2100x1000x400 mm koster lige nu 1.345 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 49 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.345 kr (09. maj 2026) og 1.345 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.345 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
Lagerreol V06 Følgesektion 2100x400 mm Åben / Galv
1.345 kr
+ fri fragt
Total: 1.345 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Bleva 400 MM Åben Følgesektion Lagerreol
1.560 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.615 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Lagerreol 210×100×40cm, åben gavl, følgesektion
1.990 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.039 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bleva