BLACK+DECKER BEBLV300-QS

4.4 (248 anmeldelser)

BLACK+DECKER BEBLV300-QS er en kraftfuld 3-i-1 løsning til haven. Med en 3000W motor kan den blæse, suge og findele blade, hvilket gør den effektiv til både forårs- og efterårsrengøring. Den klarer både våde og tørre blade, og med en kompostfunktion gør den bortskaffelse nem.

BLACK+DECKER BEBLV300-QS koster lige nu 623 kr. En stigning på 10,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 562 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 562 kr (14. april 2026) og 623 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 623 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
BLACK+DECKER BEBLV300-QS Løvblæser/løvsuger Elektrisk 3000W
623 kr
Total: 623 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Black & Decker BEBLV300-QS
673 kr
+ 39 kr fragt
Total: 712 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Black & Decker løvblæser/suger 404km/t 230volt
924 kr
+ 40 kr fragt
Total: 964 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Black & Decker Lövblås 3000W Blås&Sugfunktion
938 kr
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
BLACK+DECKER BEBLV300-QS Havesugemaskine/bladblæser Elektrisk 3000W
1.139 kr
+ fri fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Black & Decker løvsuger/blæser 230 volt
1.205 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.245 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Black & Decker løvsuger/blæser, 230 volt
1.219 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.259 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Løvblæser 3000W Blæse&Sug funktion
1.289 kr
Total: 1.289 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.9%

Specifikationer

Mærke: Black & Decker
Kategori: Løvblæsere