Black & Decker FSMH13E5

4.0 (779 anmeldelser)

Black & Decker FSMH13E5 dampmoppe gør rengøring nemt og effektivt uden brug af kemikalier. Med 1300W kraft fjerner den snavs og bakterier, så dit hjem bliver skinnende rent. Den er let at bruge og perfekt til daglig rengøring.

Black & Decker FSMH13E5 koster lige nu 351 kr. En stigning på 3,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 339 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 339 kr (27. maj 2026) og 362 kr (20. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 351 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Black & Decker Damprenser FSMH13E5 1300W Steam mop 5-i-1
351 kr
+ 39 kr fragt
Total: 390 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
BLACK+DECKER FSMH13E5 Blå Hvid
354 kr
Total: 354 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Black & Decker Ångmopp Steam Mop 5 i 1
421 kr
Total: 421 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
BLACK+DECKER FSMH13E5 Blå Hvid
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Dampmoppe Dampmoppe 5 i 1
679 kr
Total: 679 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
WeDoBetter favicon
WeDoBetter
Dampmoppe Black & Decker FSMH13E5 1300 W
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.2%

Specifikationer

Mærke: Black & Decker
Kategori: Tæpperensere
farve: Black
hårdttræsrensertype: Dampmoppe
rengøringsoverflade: Fliser, Møbelpolstring
type: Håndholdt