Black & Decker 18V 25cm græstrimmer

Bedste pris
Stabil pris
546kr
769 krSPAR 29%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Black & Decker 18V 25cm græstrimmer er en batteridrevet græstrimmer med en klippebredde på 25 cm. Maskinen kan nemt ændres fra trimning til kantklipning ved at vride stangen, hvilket gør det let at opnå skarpe kanter på græsplænen. Hovedet kan vendes for præcis kantklipning, og den automatiske trådfunktion sikrer kontinuerlig trimning uden afbrydelser.

Black & Decker 18V 25cm græstrimmer koster lige nu 546 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 616 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 546 kr (11. juni 2026) og 616 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 546 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Black & Decker STC1823
546 kr
+ 39 kr fragt
Total: 585 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Black & Decker 25cm græstrimmer 18volt/1,5Ah m/batteri
585 kr
+ 40 kr fragt
Total: 625 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Black & Decker græstrimmer 25 cm 18 volt med batteri 1,5 Ah
619 kr
+ 40 kr fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
BLACK+DECKER STC1823 Græstrimmer Elektrisk
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Black & Decker græstrimmer, 25 cm, 18 volt m/batteri 1,5 Ah
769 kr
+ 40 kr fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Black & Decker
Kategori: Elektriske haveredskaber