Bissell ProHeat 2X Revolution 1858N

Oplev en effektiv rengøring med Bissell ProHeat 2X Revolution 1858N. Denne opretstående tæpperenser er udstyret med dobbeltbørster, der sikrer en dybdegående og skånsom rengøring af dine tæpper. Ideel til både husholdninger med kæledyr og dem, der ønsker at bevare tæppernes friskhed.

Bissell ProHeat 2X Revolution 1858N koster lige nu 1.888 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.863 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.863 kr (13. maj 2026) og 1.975 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.888 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
BISSELL ProHeat 2X Revolution 1858N Støvsuger Opret
1.888 kr
Total: 1.888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bissell ProHeat 2X Revolution
1.973 kr
+ fri fragt
Total: 1.973 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
BISSELL Tæpperenser Revolution
2.149 kr
Total: 2.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bissell Revolution Proheat 2x Proheat: Den Ultimative Tæpperenser Til Dybderengøring
2.280 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
BISSELL ProHeat 2X Revolution 1858N Støvsuger Opret
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Bissell Bissell Tæpperenser ProHeat 2X Revolution 11120231977 Modsvarer: N/A
2.709 kr
Total: 2.709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Bissell Revolution 2x ProHeat rengøringsmaskine til tæppe Gå bagved Dyb Rød, Titanium
2.980 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.3%

Specifikationer

Mærke: Bissell
Kategori: Vand- og støvsugere