Biovisa Zeel comp.

Biovisa Zeel comp. er homøopatiske tabletter designet til at understøtte led og bindevæv. Tabletterne kan anvendes sammen med konventionel medicin og er sikre under graviditet og amning. Vær opmærksom på, at der kan forekomme indledende forværring af symptomer.

Biovisa Zeel comp. koster lige nu 289 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 283 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 283 kr (01. marts 2026) og 289 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 289 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Heel Zeel comp, 250kap
289 kr
+ 35 kr fragt
Total: 323 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Zeel Comp 250 tab Heel
342 kr
+ 59 kr fragt
Total: 401 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Zeel comp. (250 tabletter)
349 kr
+ fri fragt
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Biovisa Zeel comp. • 250 tab.
375 kr
+ 34 kr fragt
Total: 409 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Biovisa
Kategori: God Pris