Beurer MP 52

Bedste pris
Stabil pris
499kr
649 krSPAR 23%
hos Helsebixen.dk
På lagerFri fragtLaveste

Beurer MP 52 er et elektrisk manicure- og pedicureapparat med et slankt, ergonomisk design, der ligger behageligt i hånden. Sættet leveres med syv højkvalitets safir- og filttilbehør, så du kan opnå præcis neglefiling og velplejede negle. Rotation kan justeres med eller mod uret, og den kraftige motor leverer op til 15.000 omdrejninger i minuttet. Inkluderer opbevaringstaske og USB-C kabel med adapter. Velegnet til diabetikere.

Beurer MP 52 koster lige nu 499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (09. maj 2026) og 499 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beurer MP052 Manicure/Pedicure Fil
499 kr
+ fri fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Beurer MP 52 electric manicure/pedicure device
501 kr
+ 39 kr fragt
Total: 540 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Beurer Manikyr & pedikyr set MP 52
516 kr
Total: 516 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Manicure & pedicure sæt MP 52
649 kr
Total: 649 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Hygiejneartikler til kvinder