Beurer MG 99

4.5 (342 anmeldelser)

Beurer MG 99 er en kompakt massagepistol designet til effektiv triggerpunktsmassage. Med hurtige impulser trænger den dybt ind i vævet, hvilket fremmer kroppens aktivering og regenerering. Det ledningsfri design gør den nem at anvende, uanset hvor du befinder dig.

Beurer MG 99 koster lige nu 488 kr. En stigning på 13,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 432 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 432 kr (04. juni 2026) og 527 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 488 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Massagepistol MG 99
488 kr
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Beurer MG 99 massager
504 kr
+ 39 kr fragt
Total: 543 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beurer MG 99 Massagepistol Compact
554 kr
+ fri fragt
Total: 554 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Massagepistol Beurer MG99 grøn/blå/sort
669 kr
+ 79 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beurer Kompakt Massagepistol MG 99 Petroleum
680 kr
+ fri fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Beurer Mg 99 Massage Pistol Kompakt 3 års Garanti
700 kr
+ 40 kr fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Massagepistol MG 99
859 kr
Total: 859 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Elektrostimulator Beurer MG99
971 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.060 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Signaturshop favicon
Signaturshop
Beurer Active MG 99 Physio Line Massagepistol
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-6 dage
Køb nu
DesignShoppen favicon
DesignShoppen
Elektrostimulator Beurer MG99
1.153 kr
+ fri fragt
Total: 1.153 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Massageapparater
farve: Black, Blue
funktioner: Med tilbehør