Beurer MG 280

Bedste pris
Stabil pris
1.912kr
3.399 krSPAR 44%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Beurer MG 280 er en yoga- og strækmåtte med syv oppustelige luftkamre, der efterligner yoga- og strækøvelser for skuldre, ryg og nakke. Måtten har individuelle varme- og vibrationsfunktioner, fire forudindstillede programmer og tre intensitetsniveauer, så du kan tilpasse din oplevelse. Den er kompakt, foldbar og udstyret med bærehåndtag samt automatisk slukfunktion. Perfekt til dig, der ønsker øget fleksibilitet og afslapning i hverdagen.

Beurer MG 280 koster lige nu 1.912 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 41 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.912 kr (09. maj 2026) og 1.912 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.912 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Beurer Yoga och strechmatta MG 280
1.912 kr
Total: 1.912 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beurer MG 280 Yoga & Stretch Massagemåtte
2.104 kr
+ fri fragt
Total: 2.104 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Yoga- og strækmåtte MG 280
2.479 kr
Total: 2.479 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beurer Yoga Stretch Måtte MG 280
3.399 kr
+ fri fragt
Total: 3.399 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Yoga- og pilatesmåtter