Beurer MG 153

4.0 (185 anmeldelser)

Beurer MG 153 giver en autentisk 4D-massageoplevelse, der simulerer ægte håndbevægelser. Med justerbare massagehoveder og varmefunktion kan du løsne op i nakke og skuldre. Betrækket er nemt at vedligeholde, og sikkerhedsfunktionen slukker automatisk efter 15 minutter for en tryg oplevelse.

Beurer MG 153 koster lige nu 678 kr. En stigning på 4,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 649 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 649 kr (07. maj 2026) og 692 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 678 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Beurer MG 153 4D neck massager
678 kr
+ 39 kr fragt
Total: 717 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Beurer MG 153 4D Massageapparat
759 kr
Total: 759 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beurer 4D Nakkemassage MG 153
915 kr
+ fri fragt
Total: 915 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Beurer Mg 153 4d Massageapparat
980 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.020 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Beurer Massage Nacke 4D MG 153
1.016 kr
Total: 1.016 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Massagehals 4D MG 153
1.119 kr
Total: 1.119 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Massageapparater
anvendelse: Nakke
funktioner: Med tilbehør