Beurer MG 151

4.6 (371 anmeldelser)

Beurer MG 151 kombinerer 3D shiatsu-massage med varme for en dybdegående afslapning. Med otte roterende massagehoveder og tre intensitetsniveauer, tilbydes en omfattende massage til nakke, ryg, skuldre og ben. Perfekt til at lindre ømme og stive muskler i hjemmets komfort.

Beurer MG 151 koster lige nu 531 kr. En stigning på 8,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 490 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 490 kr (03. maj 2026) og 597 kr (13. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 531 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Beurer MG 151 massager
531 kr
+ 39 kr fragt
Total: 570 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beurer MG 151 3D shiatsu massage
597 kr
+ fri fragt
Total: 597 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beurer 3D Shiatsu Massagebælte Med Varmefunktion MG 151
745 kr
+ fri fragt
Total: 745 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Beurer Mg 151 3d Shiatsu Massageapparat
760 kr
+ 40 kr fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Beurer MG 151 3D Shiatsu massageapparat 24W
869 kr
+ fri fragt
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.3%

Specifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Massageapparater
anvendelse: Ryg
farve: Gray
funktioner: Med tilbehør