Beurer IL50 Infrarød Lampe

4.8 (1 anmeldelse)
Beurer IL50 Infrarød Lampe
Bedste pris
Stabil pris
633kr
915 krSPAR 31%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Beurer IL50 Infrarød Lampe byder på effektiv lysterapi med 300W effekt, ideel til at lindre muskelspændinger og forkølelse. Den store varmeflade kan justeres i forskellige vinkler, hvilket sikrer optimal varmefordeling for forbedret blodcirkulation.

Beurer IL50 Infrarød Lampe koster lige nu 633 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 639 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 633 kr (17. april 2026) og 639 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 633 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Beurer IL50 Infraröd lampa
633 kr
Total: 633 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Beurer IL50 Infarød Lampe til Lysterapi
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Infrarød lampe med keramisk glasplade Beurer IL50
839 kr
+ fri fragt
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Beurer Il50 300w Infrarød Varmelampe Med Timer
910 kr
+ 40 kr fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beurer IL 50 Infrarød Lampe
915 kr
+ fri fragt
Total: 915 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Varmepuder