Beurer HK 42

4.3 (234 anmeldelser)

Beurer HK 42 varmepuden kombinerer komfort og funktionalitet i et blødt økotex mikrofleece materiale. Med tre temperaturindstillinger og hurtig opvarmning sikrer den en behagelig varmeoplevelse. Betrækket kan let maskinvaskes for enkel vedligeholdelse.

Beurer HK 42 koster lige nu 298 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 297 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 297 kr (01. marts 2026) og 298 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 298 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beurer Varmepude Super Cozy, HK 42
298 kr
+ 35 kr fragt
Total: 332 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beurer Varmepude HK 42 Hvid
349 kr
+ fri fragt
Total: 349 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Beurer HK 42 Super-Cosy heat pad
367 kr
+ 39 kr fragt
Total: 406 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Beurer HK42 super cozy -lämpötyyny
518 kr
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Varme og kolde terapier
type: Pude