Beurer HD 75 Green Planet

Bedste pris
Stabil pris
578kr
1.049 krSPAR 45%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Beurer HD 75 Green Planet varmetæppe i nordisk grå tilbyder optimal komfort med sit bløde materiale og ergonomiske design. Lavet af genanvendte materialer, er dette varmetæppe både miljøvenligt og ideelt til en hyggelig stund på kolde dage.

Beurer HD 75 Green Planet koster lige nu 578 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 30,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 830 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 578 kr (16. april 2026) og 830 kr (04. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 578 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Beurer HD75 Nordic lämpöpeitto, Green Planet
578 kr
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Beurer Hd 75 Green Planet Varmetæppe Nordic Gray
840 kr
+ 40 kr fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beurer Green Planet Varmeplaid HD 75, Grå
891 kr
+ fri fragt
Total: 891 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Beurer HD 75 Green Planet grå Varmetæppe
1.049 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.098 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Sengetæpper