Beurer HD 75

4.4 (1 anmeldelse)

Oplev ultimativ komfort med Beurer HD 75 varmeplaid. Lavet af blød fleece i elegante nuancer og udstyret med 6 intensitetsniveauer. Perfekt til kølige aftener, hvor du ønsker ekstra varme og afslapning.

Beurer HD 75 koster lige nu 479 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 449 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 449 kr (05. marts 2026) og 479 kr (06. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 479 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Beurer HD75 elektrisk tæppe 180 × 130 cm brun
479 kr
+ 109 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beurer Varmeplaid HD 75, Grå brun
498 kr
+ 35 kr fragt
Total: 532 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beurer Blødt Varmeplaid HD 75
500 kr
+ fri fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Beurer Cosy HD 75
512 kr
+ 39 kr fragt
Total: 551 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Beurer HD75 Cosy Varmetæppe
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Beurer HD75 Cosy Varmetæppe
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
DesignShoppen favicon
DesignShoppen
Elektrisk tæppe Beurer HD75 180 x 130 cm
847 kr
+ fri fragt
Total: 847 kr
På lager
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Beurer HD 75 varmedækken 3 års garanti
1.001 kr
Total: 1.001 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Sengetæpper
funktioner: Elektrisk, Machine Washable, Sengetæppe
materiale: Fiber, Fleece, Fleese, Fur