Beurer HD 75

4.4 (1 anmeldelse)
Beurer HD 75
Bedste pris
Stabil pris
599kr
999 krSPAR 40%
hos Ren-velvaereshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Beurer HD 75 varmeplaid i oceanblå tilbyder komfort og varme. Det bløde, åndbare fleece gør det til en ideel følgesvend i sofaen eller sengen. Varmetæppet har seks varmetrin og autosluk for sikkerhed.

Beurer HD 75 koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 644 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (16. april 2026) og 644 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beurer Varmeplaid HD 75, Ocean Blue
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Beurer Opvarmet Overdyne Hyggeligt Hd 75 Oceanblå
820 kr
+ 40 kr fragt
Total: 860 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Beurer HD 75 Varmetæppe Ocean Blue 3 års garanti
934 kr
Total: 934 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beurer Varmeplaid HD 75 Cosy Ocean Blå
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Sengetæpper