Beurer HD 150 XXL

4.1 (189 anmeldelser)

Beurer HD 150 XXL varmetæppe tilbyder en overlegen varmeoplevelse på kolde dage. Det store tæppe på 200 x 150 cm er ideelt til at dele med en anden, så I begge kan nyde den bløde, behagelige varme. Den stilfulde grå farve passer perfekt ind i ethvert hjemmemiljø.

Beurer HD 150 XXL koster lige nu 699 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 660 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 660 kr (17. april 2026) og 699 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beurer Varmeplaid HD 150 XXL Gråbrun
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beurer Varmeplaid XXL, HD 150, Grå brun
810 kr
+ fri fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Beurer Cosy HD 150 XXL
822 kr
+ 210 kr fragt
Total: 1.032 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Beurer Varmetæppe HD 150 XXL grå 3 års garanti
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Beurer Varmetæppe Hd 150 Xxl Grå 3 års Garanti
980 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.020 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
DesignShoppen favicon
DesignShoppen
Elektrisk tæppe Beurer HD150XXL 200 x 150 cm Taupe Polyester
1.220 kr
+ fri fragt
Total: 1.220 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Sengetæpper
funktioner: Elektrisk, Machine Washable
materiale: Fleece, Plush