Beurer FW 20 Fodvarmer

4.4 (339 anmeldelser)

Beurer FW 20 Fodvarmer tilbyder ultimativ komfort til kolde fødder. Med tre justerbare varmetrin og en superblød overflade, sikrer den hurtig og behagelig opvarmning. Den er OEKO-TEX certificeret og inkluderer et aftageligt, vaskbart teddyfor, som gør den både praktisk og hygiejnisk.

Beurer FW 20 Fodvarmer koster lige nu 531 kr. En stigning på 6,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (16. april 2026) og 531 kr (31. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 531 kr hos RedOffice Konpap.

Sammenlign priser

Bedste pris
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Beurer fodvarmer Grå FW20
531 kr
+ 59 kr fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Beurer Cosy FW 20
565 kr
+ 39 kr fragt
Total: 604 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beurer Fodvarmer, FW 20, Grå
594 kr
+ fri fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Beurer FW 20 fodvarmer 3 års garanti
658 kr
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Beurer Fw 20 Fodvarmer 3 års Garanti
670 kr
+ 40 kr fragt
Total: 710 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Beurer FW 20 Fodvarmer
700 kr
+ 49 kr fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Fodvarmer Med Teddyfor Grå
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Sundhedspleje
brug: Fod