Beurer FB 65

Bedste pris
Stabil pris
1.399kr
1.969 krSPAR 29%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

Beurer FB 65 er et fodbad med vibrations- og boblemassage, vandopvarmning med tre temperaturzoner og valgfri stemningsbelysning. Den roterende pedicurestation har tre tilbehørsdele, og fodbadet passer til skostørrelser op til 51. Touchskærm, dobbeltvægget design for varmeisolering, bærehåndtag, skridsikre gummifødder og ledningsoprul gør brug og opbevaring nem. Perfekt til afslapning og fodpleje derhjemme.

Beurer FB 65 koster lige nu 1.399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (09. maj 2026) og 1.399 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Beurer fodbad FB 65 med massage
1.399 kr
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Beurer Fotbad FB 65
1.531 kr
Total: 1.531 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Beurer Fb 65 Wellness Fodspa
1.590 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.630 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Beurer FB65 Luksus Fodbad med Massage og Pedicure
1.949 kr
+ fri fragt
Total: 1.949 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Fodbad FB 65
1.969 kr
Total: 1.969 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Massage og afslapning