Beurer EM 59

4.5 (452 anmeldelser)

Beurer EM 59 er en genopladelig TENS/EMS muskelstimulator med varme, designet til smertelindring og afslappende massage. Enheden tilbyder 64 forprogrammerede programmer og 6 programmerbare indstillinger for personlig tilpasning. Den har 4 selvklæbende elektroder og mulighed for justering af behandlingstid og varmeniveau for en skræddersyet oplevelse.

Beurer EM 59 koster lige nu 679 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 660 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 660 kr (25. juni 2026) og 699 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 679 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Beurer EM 59 TENS/EMS muskelstimulator med varme
679 kr
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beurer Digitalt TENS/EMS Apparat EM 59
729 kr
+ fri fragt
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Beurer EM 59 electronic muscle stimulator
845 kr
+ 39 kr fragt
Total: 884 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beurer EM 59 Digital TENS/EMS enhed
853 kr
+ fri fragt
Total: 853 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Muskelstimulator Beurer EM59 Digital 4 elektroder, rød/sort
859 kr
+ 79 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Beurer EM 59 Digital TENS/EMS-enhed med varmefunktion 5 års garanti
1.016 kr
Total: 1.016 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Elektrostimulator Beurer EM59 Digital 4 elektroder
1.237 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.326 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
DesignShoppen favicon
DesignShoppen
Elektrostimulator Beurer EM59 Digital 4 elektroder
1.438 kr
+ fri fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Elektrisk muskelstimulation