Bestway Fast Set 396x84

4.3 (27 anmeldelser)
Bestway Fast Set 396x84
Bedste pris
Stabil pris
859kr
1.599 krSPAR 46%
hos Boligcenter DK
På lagerLaveste

Bestway Fast Set 396x84 er en oppustelig pool med rattanprint, der passer perfekt til sjove stunder i haven med familie og venner. Poolen har forstærkede vægge lavet af Tritech-materiale, som består af tre lag lamineret, kraftigt PVC og polyester. Den er nem at installere uden brug af værktøj og er udstyret med en afløbsprop for let tømning.

Bestway Fast Set 396x84 koster lige nu 859 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 42 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 859 kr (09. maj 2026) og 859 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 859 kr hos Boligcenter DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter DK favicon
Boligcenter DK
Bestway oppusteligt poolsæt med pumpe Fast Set 396x84 cm
859 kr
+ 69 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 7-9 Hverdage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
oppusteligt poolsæt med pumpe Fast Set 396x84 cm
914 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.003 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bestway Swimming Pool Fast Set Set Round Rattan 396cm
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BoligRetning favicon
BoligRetning
Bestway Oppusteligt Poolsæt Med Pumpe Fast Set 396X84 Cm
1.449 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 4-6 hverdage
Køb nu
Lammeuld.dk favicon
Lammeuld.dk
Fast Set Pool Swimmingpool runde rattan optik + filterpumpe 396x84
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bestway