Bestway 57270

Bestway 57270 er en oppustelig pool med en kapacitet på 3800 liter og måler 305 x 76 cm. Poolen har en oppustelig topring, der gør den nem og hurtig at sætte op, når den fyldes med vand. Pakken indeholder pool, filterpumpe (1249 l/t), reparationsplaster og instruktioner. Perfekt til sommerdage i haven for både børn og voksne.

Bestway 57270 koster lige nu 799 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 749 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 749 kr (09. maj 2026) og 799 kr (28. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Boligcenter DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Pool, 305 x 76 cm, Bestway 57270
799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Bedste pris
Boligcenter DK favicon
Boligcenter DK
Bestway oppustelig pool 3.800 l 305 x 76 cm, blå
799 kr
+ 129 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Fast Set Pool Pool Sæt 305 X 76 Cm
909 kr
Total: 909 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Oppustelig Pool Bestway Blå 3800 l 305 x 76 cm
1.305 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.394 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bestway