BenQ MA320U

Bedste pris
Stabil pris
4.390kr
5.999 krSPAR 27%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

BenQ MA320U er en 32-tommer 4K IPS-skærm med høj opløsning på 3840 x 2160, der leverer skarpe detaljer og farvepræcision. Skærmen understøtter VESA DisplayHDR 600, har et bredt farverum med 99 % sRGB og 97 % DCI-P3, samt 1,07 milliarder farver. Med USB-C-tilslutning, 90 W strømlevering og ergonomisk stativ med højdejustering, pivot, tilt og drejning, er den velegnet til kreative professionelle og kontorbrug.

BenQ MA320U koster lige nu 4.390 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.390 kr (09. maj 2026) og 4.390 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.390 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
BenQ 32" 4K skærm MA320U
4.390 kr
Total: 4.390 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
32" BenQ MA320U 3840x2160 60Hz
4.497 kr
+ fri fragt
Total: 4.497 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Benq Ma320u 31.5 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
4.636 kr
Total: 4.636 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
BenQ MA320U 32 IPS 3840 x 2160 HDMI USB-C 60Hz
5.999 kr
+ fri fragt
Total: 5.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: BenQ
Kategori: Computerskærme