Belkin UltraCharge Pro 25W Qi2 3-i-1

4.6 (180 anmeldelser)

Belkin UltraCharge Pro 25W Qi2 3-i-1 er en trådløs opladningsstander, der tilbyder hurtig opladning op til 25 W. Med ChillBoost passiv køleteknologi reduceres varme under opladning, hvilket beskytter batteriet. Opladeren kan oplade en iPhone hurtigt, Apple Watch og AirPods samtidig. Det foldbare og lette design gør den ideel til rejser, og den justerbare vinkel giver fleksibilitet ved opladning. Qi2-certificeret teknologi og magnetisk snap-on-justering sikrer nem brug.

Belkin UltraCharge Pro 25W Qi2 3-i-1 koster lige nu 863 kr. En stigning på 8,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 795 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 795 kr (12. maj 2026) og 869 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 863 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Belkin UltraCharge Pro 25w Qi2 3in1 Magnetic Charger Sand
863 kr
+ 39 kr fragt
Total: 902 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Belkin UltraCharge Pro 3-i-1 Qi2 Ladestation
869 kr
Total: 869 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Belkin Ultracharge Pro 25w Qi2 3in1 Magnetic Charger 1.5m Hvid
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Belkin UltraCharge Pro Trådløs opladningsstander 25Watt
1.259 kr
+ fri fragt
Total: 1.259 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Belkin