Belkin Magnetic Keyboard Folio

Belkin Magnetic Keyboard Folio er et Bluetooth-tastatur med baggrundsbelysning og stor multi-gesture touchpad, der gør det nemt at scrolle og navigere på din iPad. Tastaturet har automatisk opvågning/nedlukning ved åbning, multimedietaster og plads til magnetisk opbevaring af Apple Pencil (medfølger ikke). Det tynde, bærbare design beskytter din iPad og gør det let at tage med på farten.

Belkin Magnetic Keyboard Folio koster lige nu 853 kr. En stigning på 36,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 624 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 624 kr (09. maj 2026) og 853 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 853 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Belkin Connect Pro tastaturetui og stander til iPad Air 10,9" og iPad Pro 11"
853 kr
Total: 853 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Belkin iPad Air 11" / Pro 11" tastaturcover
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Belkin Magnetic Keyboard Folio Ipad Air 10.9 tommer 4th Gen, Ipad Air 10.9 tommer 5th Gen, Ipad Air 11 tommer , Ipad Air 11 tommer , Ipad Air 11 tommer Nordisk Sort
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Belkin Magnetic Keyboard Folio for 10.9/11´ iPad Air and iPad Pro Nordic´ Tastatur & Folio sæt Sort
1.354 kr
+ fri fragt
Total: 1.354 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Belkin