Belkin CONNECT Universal USB-C Triple Display Dock

Belkin CONNECT Universal USB-C Triple Display Dock er en dockingstation, der gør det muligt at tilslutte op til tre eksterne skærme via USB-C. Docken tilbyder 3 x HDMI og 2 x DisplayPort, så du kan skabe en effektiv arbejdsstation både hjemme og på kontoret. Derudover kan du oplade din bærbare computer via USB-C-porten og få adgang til netværk via 1GbE Ethernet.

Belkin CONNECT Universal USB-C Triple Display Dock koster lige nu 1.541 kr. En stigning på 28,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (09. maj 2026) og 1.541 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.541 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Belkin CONNECT Universal USB-C Triple Display Dock USB-C Dockingstation
1.541 kr
Total: 1.541 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Belkin INC007VFBK USB-C dockningsstation
1.888 kr
Total: 1.888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Belkin Connect Universal Usb-c 3.2 Gen 1
2.199 kr
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Belkin Connect USB-C Triple Display Docking
2.199 kr
Total: 2.199 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Belkin Wired Usb 3.2 Gen 1 (3.1 Gen
3.019 kr
+ fri fragt
Total: 3.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Belkin International
Kategori: Bærbar computer dockingstationer