B.E.G. Luxomat RC-plus Next N 230 Sort

Bedste pris
Stabil pris
560kr
1.021 krSPAR 45%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

B.E.G. Luxomat RC-plus Next N 230 er en alsidig bevægelsessensor til udendørs brug. Den har et bredt detekteringsområde på 230° og kan monteres både i loft og på væg. Sensoren er udstyret med justerbar rækkevidde og forskellige efterløbstider, hvilket sikrer optimal bevægelsesdetektion. Med sit bevægelige kuglehoved og mulighed for manuel tænding er den ideel til indgangsveje og parkeringsområder.

B.E.G. Luxomat RC-plus Next N 230 Sort koster lige nu 560 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 560 kr (30. marts 2026) og 560 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 560 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
B.E.G. B.e.g. bevægelsessensor rc-plus next n 230 sort
560 kr
+ 39 kr fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
B.E.G Luxomat bevægelsessensor RC-plus NEXT 230° i sort
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
B.E.G Luxomat bevægelsessensor RC-plus NEXT 230° i sort
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
B.E.G. Luxomat bevægelsessensor RC-Plus Next 230° i sort
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
B.E.G. bevægelsessensor RC-plus next N 230, sort
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Luxomat bevægelsessensor RC-plus NEXT 230°, sort
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Bevægelsessensor RC-Plus Next N230 sort
1.021 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.070 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: B.E.G.
Kategori: Bevægelsessensorer