B.E.G. Luxomat LC-Plus 280° bevægelsessensor

B.E.G. Luxomat LC-Plus 280° bevægelsessensor sikrer komplet overvågning med sit 280° detekteringsområde, der også registrerer nedad. Ideel til udendørs montering, den har et fleksibelt kuglehoved for præcis justering. Sensorens funktioner kan individuelt tilpasses via en fjernbetjening for øget brugervenlighed.

B.E.G. Luxomat LC-Plus 280° bevægelsessensor koster lige nu 536 kr. En stigning på 9,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 489 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 489 kr (30. marts 2026) og 536 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 536 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
B.E.G. Bevægelsessensor LC-Plus 280, Sort
536 kr
+ 39 kr fragt
Total: 575 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
B.E.G Luxomat LC-Plus 280° bevægelsessensor, sort
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
B.E.G Luxomat LC-Plus 280° bevægelsessensor, sort
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
B.E.G. Luxomat bevægelsessensor LC-Plus 280° i sort
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
B.E.G. Luxomat LC-Plus 280° sensor sort
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Luxomat LC-Plus 280° sensor
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Bev.Sensor Lc-Plus 280 Sort
638 kr
+ 64 kr fragt
Total: 702 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: B.E.G.
Kategori: Bevægelsessensorer