B.E.G. Luxomat LC-Plus 280°

5.0 (1 anmeldelse)

B.E.G. Luxomat LC-Plus 280° er en bevægelsessensor designet til udendørs montering. Den registrerer bevægelse i en 280° vinkel samt nedad, hvilket sikrer komplet overvågning af området. Sensoren har et bevægeligt kuglehoved og mulighed for justering af detekteringszoner. Indstillinger for skumringsværdi og efterløbstid foretages via potentiometre på undersiden af kuglehovedet. Kan anvendes på husmure eller hjørner til aktivering af lys.

B.E.G. Luxomat LC-Plus 280° koster lige nu 549 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 523 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 523 kr (09. maj 2026) og 549 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
B.E.G Luxomat LC-Plus 280° bevægelsessensor, hvid
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bevgelsessensor LC-Plus 280, hvid
560 kr
+ 39 kr fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
B.E.G Luxomat LC-Plus 280° bevægelsessensor, hvid
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
B.E.G. Luxomat bevægelsessensor LC-Plus 280° i hvid
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
B.E.G. Luxomat LC-Plus 280° sensor hvid
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Luxomat LC-Plus 280° sensor
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
B.E.G. Bevægelsessensor LC-Plus 280 Hvid
630 kr
+ 39 kr fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Lc-Plus 280 Hvid
698 kr
+ 79 kr fragt
Total: 777 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: B.E.G.
Kategori: Bevægelsessensorer