B.E.G. Luxomat LC-Click-N 200

4.9 (95 anmeldelser)

B.E.G. Luxomat LC-Click-N 200 bevægelsessensor tilbyder et omfattende 200° detekteringsområde med en ekstra 180° krybezone. Denne sensor er ideel til udendørs brug, da den nemt kan monteres med en stiksokkel og justeres med et bevægeligt kuglehoved. Optimer dækningen med afdækningslameller og sikre tilkobling med zero crossing teknologi.

B.E.G. Luxomat LC-Click-N 200 koster lige nu 218 kr. En stigning på 5,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 206 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 206 kr (16. april 2026) og 218 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 218 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
B.E.G. Bevægelsessensor LC-Click-N 200, krybezone, Sort
218 kr
+ 39 kr fragt
Total: 257 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
B.E.G Luxomat LC-CLICK-N 200° bevægelsessensor, sort
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Lc-Click-N 200 Sort Lc-Click-N
258 kr
+ 78 kr fragt
Total: 336 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
B.E.G. Luxomat LC-Click-N 200° sensor, sort
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
B.E.G Luxomat LC-CLICK-N 200° bevægelsessensor, sort
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
B.E.G. Luxomat bevægelsessensor LC-Click-N 200 i sort
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Bev.Sensor Lc-Click-N 200 Sort
272 kr
+ 64 kr fragt
Total: 336 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
B.E.G. bevgelsessensor LC-Click-N 200, krybezone sort
278 kr
+ 39 kr fragt
Total: 317 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Luxomat LC-Click-N 200° sensor
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Lc-Click-N 200, Bevægelsessensor, Sort
298 kr
+ 79 kr fragt
Total: 377 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: B.E.G.
Kategori: Sensorer til sikkerhedssystemer