B.E.G. Luxomat LC-Click-N 200

4.9 (95 anmeldelser)

B.E.G. Luxomat LC-Click-N 200 er en pålidelig bevægelsessensor, der dækker 200° og har ekstra krybedækning på 180°. Den har et bevægeligt kuglehoved og kan nemt monteres med stiksokkel. Detekteringsområdet kan justeres med afdækningslameller, hvilket gør den ideel til sikker og effektiv overvågning af større områder.

B.E.G. Luxomat LC-Click-N 200 koster lige nu 209 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 206 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 206 kr (16. april 2026) og 209 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 209 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
B.E.G Luxomat LC-CLICK-N 200° bevægelsessensor, hvid
209 kr
+ 39 kr fragt
Total: 248 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
B.E.G. Bevægelsessensor LC-Click-N 200, krybezone, Hvid
209 kr
+ 39 kr fragt
Total: 248 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
B.E.G Luxomat LC-CLICK-N 200° bevægelsessensor, hvid
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
B.E.G. Luxomat bevægelsessensor LC-Click-N 200 i hvid
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Lc-Click-N 200 Hvid Lc-Click-N
244 kr
+ 78 kr fragt
Total: 322 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Luxomat LC-Click-N 200° sensor, hvid
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
B.E.G. bevgelsessensor LC-Click-N 200, krybezone hvid
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Bev.Sensor Lc-Click-N 200 Hvid
249 kr
+ 64 kr fragt
Total: 313 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
B.E.G. Luxomat LC-Click-N 200° sensor, hvid
259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Lc-Click-N 200, Bevægelsessensor, Hvid
298 kr
+ 79 kr fragt
Total: 377 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: B.E.G.
Kategori: Bevægelsessensorer