Beauté Pacifique Superfruit Serum

Beauté Pacifique Superfruit Serum er et vandbaseret serum, ideelt til ung hud. Beriget med ekstrakter fra nordiske superfrugter som havtorn og multebær, reducerer det urenheder og rødme, mens hyaluronsyre sikrer dybdegående fugt. Perfekt til daglig pleje for en ensartet og spændstig hud.

Beauté Pacifique Superfruit Serum koster lige nu 224 kr. En stigning på 9,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 204 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 204 kr (21. april 2026) og 229 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 224 kr hos Skinsense.

Sammenlign priser

Bedste pris
Skinsense favicon
Skinsense
Beauté Pacifique SuperFruit Moisture Enforcement Serum 20ml
224 kr
+ 45 kr fragt
Total: 269 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Hobbix favicon
Hobbix
Beaute pacifique superfruit moisture enforcement serum 20ml
229 kr
+ 49 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beauté Pacifique Superfruit Serum
239 kr
+ fri fragt
Total: 239 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Klinik Nygaard favicon
Klinik Nygaard
Beauté Pacifique SuperFruit Moisture Enforcement Serum 20 ml
240 kr
+ fri fragt
Total: 240 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Beaute Pacifique Superfruit Moisture Enforcement Serum 20 ml
248 kr
+ 39 kr fragt
Total: 287 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beauté Pacifique Superfruit Serum, 20ml.
278 kr
+ 35 kr fragt
Total: 312 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Beauté Pacifique Superfruit Serum
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Beaute Pacifique Superfruit Serum 20 ml.
300 kr
+ 34 kr fragt
Total: 334 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
300 kr
+ 39 kr fragt
Total: 339 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.1%

Specifikationer

Mærke: Beauté Pacifique
Kategori: Hudpleje