Beauté Pacifique Super 3 Anti-Wrinkle Booster

4.7 (590 anmeldelser)

Beauté Pacifique Super 3 Anti-Wrinkle Booster er en kraftig anti-age natcreme, der målrettet reducerer synlige ældningstegn. Denne effektive creme, ideel til normal til kombineret hud, er beriget med tre typer A-vitamin, som gendanner hudens collagenstruktur. Perfekt til dem, der søger sund hud med færre linjer og urenheder.

Beauté Pacifique Super 3 Anti-Wrinkle Booster koster lige nu 299 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 280 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 280 kr (04. juni 2026) og 329 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 299 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Beaute Pacifique Super 3 Anti-Wrinkle Booster 50 ml
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Skinsense favicon
Skinsense
Beauté Pacifique Super 3 Booster Tube 50ml
329 kr
+ 45 kr fragt
Total: 374 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beauté Pacifique Super 3 Anti-Wrinkle Booster
335 kr
+ fri fragt
Total: 335 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beaute Pacifique SUPER 3 BOOSTER, 50ml.
408 kr
+ 35 kr fragt
Total: 443 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Beauté Pacifique Super3 Vitamin A Anti-Wrinkle Booster
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Beauté Pacifique Super3 Booster • 50 ml.
440 kr
+ 34 kr fragt
Total: 474 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Beaute Pacifique Super 3 Booster 50 ml.
440 kr
+ 39 kr fragt
Total: 479 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Klinik Nygaard favicon
Klinik Nygaard
Beauté Pacifique Super3 Booster 50 ml
740 kr
+ fri fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beauté Pacifique
Kategori: Hudpleje
ansigtsbehandlingstype: Nat
form: Creme
gavnlige egenskaber: Anti-age, Arbehandling, Collagen-boost, Strækmærkepleje
ingrediens: A-vitamin, Squalane-olie, Vitamin