Beauté Pacifique Super 3 Anti-Wrinkle Booster

4.7 (590 anmeldelser)

Beauté Pacifique Super 3 Anti-Wrinkle Booster er en effektiv natcreme, der bekæmper tegn på ældning. Beriget med tre typer A-vitamin, støtter den hudens naturlige collagen- og elastinproduktion. Velegnet til normal til kombineret hud, hjælper den med at forbedre hudens struktur og reducere fine linjer.

Beauté Pacifique Super 3 Anti-Wrinkle Booster koster lige nu 439 kr. En stigning på 57,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 279 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 279 kr (15. maj 2026) og 439 kr (28. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 439 kr hos Helsebixen.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beauté Pacifique Super 3 Anti-Wrinkle Booster
439 kr
+ fri fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Beaute Pacifique Super 3 Anti-Wrinkle Booster 100 ml
449 kr
+ fri fragt
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Skinsense favicon
Skinsense
Beauté Pacifique Super 3 Booster Tube 100ml
472 kr
+ 45 kr fragt
Total: 517 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beaute Pacifique SUPER 3 BOOSTER, 100ml.
585 kr
+ fri fragt
Total: 585 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Beauté Pacifique Super3 Vitamin A Anti-Wrinkle Booster
629 kr
+ fri fragt
Total: 629 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Beaute Pacifique Super 3 Booster 100 ml
630 kr
+ fri fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Beauté Pacifique Super3 Booster • 100 ml.
630 kr
+ 34 kr fragt
Total: 664 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beauté Pacifique
Kategori: Hudpleje
ansigtsbehandlingstype: Nat
form: Creme
gavnlige egenskaber: Anti-age, Arbehandling, Collagen-boost, Strækmærkepleje
ingrediens: A-vitamin, Squalane-olie, Vitamin