Beauté Pacifique Stay Cool Aftersun

Beauté Pacifique Stay Cool Aftersun Lotion er en kølende og lindrende lotion, perfekt til pleje af irriteret og solskoldet hud. Den indeholder Licorice Root Extract, som effektivt reducerer rødme, mens A-vitamin giver en anti-age effekt. Fugtgivende indhold af vitamin C og E hjælper med at genoprette hudens naturlige fugtbalance.

Beauté Pacifique Stay Cool Aftersun koster lige nu 191 kr. En stigning på 13,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 169 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 169 kr (06. april 2026) og 191 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 191 kr hos Helsebixen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beauté Pacifique After Sun Lotion Stay Cool
191 kr
+ fri fragt
Total: 191 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Skinsense favicon
Skinsense
Beauté Pacifique Stay Cool Aftersun 200ml
194 kr
+ 45 kr fragt
Total: 239 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Beauté Pacifique After sun lotion Stay Cool 200 ml.
195 kr
+ 39 kr fragt
Total: 234 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Klinik Nygaard favicon
Klinik Nygaard
Beauté Pacifique Stay Cool Aftersun 200 ml
205 kr
+ fri fragt
Total: 205 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Beauté Pacifique Stay Cool Aftersun
207 kr
+ 39 kr fragt
Total: 246 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Beaute Pacifique Stay Cool After Sun Lotion 200 ml
215 kr
+ 39 kr fragt
Total: 254 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beauté Pacifique After sun lotion Stay Cool, 200ml.
231 kr
+ 35 kr fragt
Total: 266 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Beauté Pacifique Stay Cool Aftersun Lotion • 200 ml.
260 kr
+ 34 kr fragt
Total: 294 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beauté Pacifique
Kategori: Solcreme