Beaute Pacifique Stay Beautiful SPF 50

4.6 (84 anmeldelser)

Beaute Pacifique Stay Beautiful SPF 50 solcreme giver høj beskyttelse mod UVA- og UVB-stråler og fugter effektivt huden. Den ultralette, flydende formel føles behagelig og usynlig på huden, hvilket gør den ideel til daglig brug.

Beaute Pacifique Stay Beautiful SPF 50 koster lige nu 194 kr. En stigning på 15,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 169 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 169 kr (01. april 2026) og 195 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 194 kr hos Skinsense.

Sammenlign priser

Bedste pris
Skinsense favicon
Skinsense
Beauté Pacifique Stay Beautiful Spf 50 Invisible Liquid 50ml
194 kr
+ 45 kr fragt
Total: 239 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Beaute Pacifique Stay Beautiful high SPF50 50 ml.
195 kr
+ 39 kr fragt
Total: 234 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Beauté Pacifique Stay Beautiful High SPF50 Invisible Liquid
207 kr
+ fri fragt
Total: 207 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Beaute Pacifique Stay Beautiful Invisible Liquid SPF 50 50 ml
215 kr
+ 39 kr fragt
Total: 254 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beauté Pacifique Stay Beautiful high SPF50, 50ml.
238 kr
+ 35 kr fragt
Total: 273 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Klinik Nygaard favicon
Klinik Nygaard
Beauté Pacifique Stay Beautiful Fluid Face Cream SPF 50 50 ml
259 kr
+ fri fragt
Total: 259 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
260 kr
+ 34 kr fragt
Total: 294 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beauté Pacifique
Kategori: Sundhed og skønhed
beskyttelsesniveau: Solbeskyttelsesfaktor 50
funktioner: Moisturizing