Beauté Pacifique Paradoxe Eye Creme

Beauté Pacifique Paradoxe Eye Creme er specielt udviklet til de sarte øjenomgivelser. Den fugter og nærer i dybden med vindruekerneekstrakt og har en opstrammende effekt. Cremen indeholder Hyaluronsyre, der giver et fugtboost til huden, hvilket efterlader dig med et friskt og ungdommeligt udseende.

Beauté Pacifique Paradoxe Eye Creme koster lige nu 214 kr. En stigning på 17,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 182 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 182 kr (28. april 2026) og 215 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 214 kr hos Skinsense.

Sammenlign priser

Bedste pris
Skinsense favicon
Skinsense
Beauté Pacifique Paradoxe Eyecreme 15ml
214 kr
+ 45 kr fragt
Total: 259 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Eye creme Paradoxe Beauté Pacifique
215 kr
+ fri fragt
Total: 215 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Klinik Nygaard favicon
Klinik Nygaard
Beauté Pacifique Paradoxe Eye Creme 15 ml
219 kr
+ fri fragt
Total: 219 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Beaute Pacifique Paradoxe Eye Creme 15 ml
236 kr
+ 39 kr fragt
Total: 275 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Beauté Pacifique Eye creme Paradoxe, 15ml.
265 kr
+ 35 kr fragt
Total: 299 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Beauté Pacifique Paradoxe Eye Creme • 15 ml.
285 kr
+ 34 kr fragt
Total: 319 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Eye creme Paradoxe Beauté Pacifique -15 ml.
285 kr
+ 39 kr fragt
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Beauté Pacifique Paradoxe Øjencreme
285 kr
+ 39 kr fragt
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Beauté Pacifique
Kategori: Hudpleje